Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
Elektrik abonelerine hızlı hizmet, müşteri memnuniyetiCLK Uludağ Elektrik, Edremit Bölge Yönetmenliği'ne bağlı olan Havran, Burhaniye ..
Doğal gaz mağdurlarına EPDK kararıyla tazminat ödemesi gündeme geldi.Samsun'da geçtiğimiz günlerde yaşanan doğalgaz kesintisi nedeniyle SAMGAZ firmas..
Bir çok alanda acele kamulaştırma kararı alındıHükümet yine doğalgaz hattından, santrala, trafodan kent meydanı düzenlemesine k..
Suudi Arabistan yenilenebilir enerji tarlaları kuruyorSuudi Arabistan güneş ve rüzgar tarlaları kuruyor
Aras Elektrik yeni bir hizmet daha başlattıMüşteri memnuniyetini ilke edinen Aras Elektrik yeni bir hizmet daha başlattı. A..
İki enerji devinde Türkiye'ye yatırımAlman enerji devi EnBW, yenilenebilir enerjide yatırımlarını artırabilecekleri y..
Limak, LACP Tarafından Gold Ödüle Layık GörüldüLimak 2014-2015 Sürdürülebilirlik Raporu, dünyanın en prestijli halkla ilişkiler..
Türkiye'de enerji açığı için GES'ler büyük fırsatGüneş enerji santrallerinin önemli bir istihdam ve kalkınma kaynağı olduğunu söy..
 İZAYDAŞ evrensel atıklardan enerji üretiyorİZAYDAŞ yılda 70 milyon elektrik üretiyor. Yaklaşık 12 milyon haneye elektrik sa..
Orman Bakanı Veysel Eroğlu Açıkladı : 5 proje ile 2 milyon istihdam Orman Bakanı Veysel Eroğlu, 2019 yılında tamamlanacak 5 projeye toplam 137 milya..
İzmir'in çevreci ve ekonomik otobüsleri geldiİzmir'e 20 ''full elektrikli otobüs'' geldi. Türkiye'nin ilk elektrikli otobüs ..
Güneş enerjisini verimli bir şekilde barındıran batarya geliştirildiABD'de geliştirilen ve içinde üre barındıran yeni nesil br pil teknolojisi, hem ..
Doğal gaz kesintilerinde sorumlu kim?Büyükşehir'e yönelik eleştirileri de yanıtlayan Mustafa Yurt, kısaca şunları söy..
ERÜ Türkiye'de güneş enerjisini ele aldıTürkiye’de güneş enerjisinin durumu ve geleceği ERÜ'de ele alındı
Doğal gaz tedarikinde sona gelindiGüney Kıbrıs’ın elektrik üretimi için 2020 yılından önce doğal gaz tedarikKaynak..
Çin'de dronlarla elektrik hatlarında temizlikÇin’in Xiangyang şehrinde, bir enerji şirketi tarafından elektrik tellerindeki ç..
Hitit Üniversitesi, örnek olacak bir projeye imza attı.Hitit Üniversitesi, enerji verimliliğinde kamu üniversitelerine örnek olacak bir..
Fabrikalar Mahallesi’nde altyapı çalışmaları başladıKepez Belediyesi, Fabrikalar Mahallesi’nde gerçekleşen alt yapı çalışmalarının a..
Elektrik abonelerine hızlı hizmet, müşteri memnuniyetiCLK Uludağ Elektrik, Edremit Bölge Yönetmenliği'ne bağlı olan Havran, Burhaniye ..
Güneş enerjisiyle şarj edilebilen taşınabilir jeneratörMobil cihazları güneş enerjisiyle şarj edilebilen taşınabilir jeneratör
Aras Elektrik yeni bir hizmet daha başlattıMüşteri memnuniyetini ilke edinen Aras Elektrik yeni bir hizmet daha başlattı. A..
​GDZ Elektrik Dağıtımdan çözüm üreten uygulamaGDZ Elektrik Dağıtım A.Ş., ilkini Bornova’da başlattığı “Muhtarlarımızı Dinliyor..
Alternatif enerji çok, değerlendiren yokKüresel ısınma sonucu doğada dengeler altüst olurken artık daha çevre dostu ve u..
Aynı anda rüzgar ve güneş enerjisini kullanan jeneratör!Rus bilim insanları, aynı anda güneş ve rüzgar enerjisini kullanan tamamen yeni ..
Enerji Bakanı Albayrak'tan İran gazı açıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, İran'ın doğalgaz fiyatlarında i..
Dünya LPG birliği Başkanı Yağız Eyüpoğu Hindistan'dan konuştuÖnümüzdeki dönemde güçlü üretim,yoğun talep düşük seyreden fiyat trentleri LPG f..
Jeneratör paralelleme sistemi enerji sürekliliği sağlıyorKesintisiz güç kaynaklarının hayati önem taşıdığı günümüzde tesislerin elektrik ..
İTÜ Enerji Enstitüsü – Yenilenebilir Enerji Eğitimi 17 Mart’da BaşlıyorEnerji sektörünün hem dünya da hem de Türkiye de katlanarak büyümesi beklenmekte..
Türkiye'de bir ilk, çöl tipi güneş paneli fabrikası açılıyorDesiba Enerji, Türkiye’nin ilk çöl tipi teknoloji ile üretilen güneş paneli fabr..
Yenilenebilir enerjiye büyük destekYenilenebilir Enerji Kaynaklarını Destekleme Mekanizması kapsamındaki santraller..
Gediz elektrik müşterilerine mobil vezneyi tanıttıGEDİZ Elektrik, müşterilerinin elektrik faturalarını çok daha kolay ve hızlı bir..
ABD Türkiye'nin Enerji Raporu'nu yayınladıABD'nin yayınladığı raporda 'Türkiye'nin, Orta Asya, Rusya ve Ortadoğu'daki petr..
İki enerji devinde Türkiye'ye yatırımAlman enerji devi EnBW, yenilenebilir enerjide yatırımlarını artırabilecekleri y..
Tesla'dan yeni elektrik depolama projesiTesla Motors, geliştirdiği yeni depolama üniteleri sayesinde 2 bin 500 evin bir ..
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
  İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
 • Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
  Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
 • Burdur Kuzköy S.S. Sulama Kooperatifi Projesi
  Burdur Kuzköy S.S. Sulama Kooperatifi Projesi
 • Antalya Serik - Bireysel Villa GES Projesi
  Antalya Serik - Bireysel Villa GES Projesi
 • Türk Doçentin Muhteşem Buluşu
  Türk Doçentin Muhteşem Buluşu
 • Doğalgaz Olmasaydı Neler Yaşanırdı ?
  Doğalgaz Olmasaydı Neler Yaşanırdı ?
 1. İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
 2. Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
 3. Burdur Kuzköy S.S. Sulama Kooperatifi Projesi
 4. Antalya Serik - Bireysel Villa GES Projesi
 5. Türk Doçentin Muhteşem Buluşu
 6. Doğalgaz Olmasaydı Neler Yaşanırdı ?
VİDEO GALERİ

GÜNCEL HABERLERİ

YUKARI