Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
GDZ Elektrik Dağıtım, “Enerji Avcıları” YetiştiriyorGDZ Elektrik Dağıtım, çocukları enerji verimliliği konusunda bilinçlendirmek ve ..
Greenpeace'ten yenilenebilir enerjiye çağrıDünya Ekonomik Forumu'nun (WEF) yayınladığı kurumsal yatırımcı rehberi, yenilene..
EMO Elektrikte tasarruf için kooperatifçilik önerisi EMO Ankara Şube Başkanı Kaymakçıoğlu'na göre yurttaşlar elektrik kooperatifleri ..
Dünyayı aydınlatmanın gururunu yaşıyoruz!Karadeniz Powership Enerji Gemileri Birleşmiş Milletler Belgeselinde!
Suudilerden Konya Karapınara dev yatırımSuudi Arabistan merkezli ACWA Power, Konya Karapınar'da ihale sürecinde olan gün..
Enerjide yüzde 72 oranında dışa bağımlıyız …Umudumuz nükleer enerji ve yenilenebilir ernerji
EMO: Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), elektrikte kayıp-kaçak bedellerinin "ödetilme..
Soğan, biyogaz tesisinde elektriğe dönüşecek!Türkiye'nin önemli soğan üretim merkezlerinden olan Amasya'nın Suluova ilçesinde..
Türkiye Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Üst Kurul Üyesi Fazıl Şenel, "Türkiye bi..
Elektrikli cihazları doğru kullanım önerileri!CLK Boğaziçi Elektrik, Enerji Tasarruf Haftası'nda, elektrikli cihazların doğru ..
HAVELSAN,Türkiye'nin elektrik altyapısını korumaya talip!Yazılım yoğun çözümleriyle savunma sanayisine hizmet veren HAVELSAN, elektrik sa..
Türkiye’nin İlk Yüzer LNG Terminali’ne Siemens imzasıSiemens Türkiye’nin de proje çözüm ortağı olarak yer aldığı Türkiye’nin ilk Yüze..
The Ritz-Carlton, İstanbul enerji ve su tüketiminde israfı önlüyorDünyanın en büyük otel zincirlerinden The Ritz-Carlton, İstanbul, enerji ve su t..
AKEDAŞ’TAN ABONELERİNE TAHSİLAT ÜCRET UYARISIAkedaş Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü Medine Tanış, fatura tahsilatı için Ake..
 TEKNO RAY SOLAR’IN 2017 HEDEFİ 175 MW !Türkiye’de güneş enerjisi sektörünün en büyük projelerine imza atan ve yatırımla..
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Aydınlatma, tasarımcılarına ödül!Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nin de aydınlatma tasarımını yapan ZEVE Aydınlatma Ta..
Schneider Electric ve The CoSMo Company güçlerini birleştirdiSchneider Electric, dünyanın lider sistem odaklı analitik yazılım sağlayıcıların..
Cam endüstrisinde ‘Akıllı Cam’ devriÜretim süreçlerini hızlandırarak verimliliği artıran Endüstri 4.0 devrimi, Türki..
Turkcell’den çevre dostu çözümlerle enerji tasarrufu!Her alanda sürdürülebilirlik bilinciyle hareket eden Turkcell, altyapı ve iş sür..
Ankara'da doğal gaz patlaması Ankara’da doğalgaz patlaması: 3 yaralı
CHP’li Tarhan: “Enerji açığı, yenilenebilir enerji ile giderilmeli!”CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Türkiye’de giderek büyüyen enerji açığın..
 Süleyman Çetin: “Yenilenebilir enerji kaynaklarına yatırım artmalı!”Avukat Süleyman Çetin, dünyada petrol bağımlılığının ulaştığı endişe verici sonu..
Türkiye tarihinin en büyük gaz ve elektrik krizi!Türkiye, tarihinin en büyük doğal gaz ve elektrik krizine girdi. Talep patlaması..
Doğal gaz yetersizliği elektriğe yansıdı!İran doğal gazda vanayı kıstı, konutta gaz tüketimi tavan yaptı. BOTAŞ ise çözüm..
PETROL OFİSİ'NDEN TAM SENTETİK MOTOR YAĞIPetrol Ofisi Madeni Yağlar tarafından dizel partikül filtreli tüm binek ve hafif..
SANKO'dan Çatalca RES'e 33 MW ek kapasite yatırımı!SANKO enerji CEO’su Adil Tekin: “Ülkemize olan güvenimizle yatırımlarımızı aksat..
Panasonic'inTesӏa Projesi, elektrikli araç kullanıcılarını heyecanlandırdı!Panasоnic, Tesӏa'nın prоjesi için dev yatırımda buӏunduğunu açıkӏadı!. Japon tek..
ENGIE, enerji pazarında yatırımlarına devam ediyor!ENGIE Grubunun FSRU (Yüzer LNG Depolama ve Gazlaştırma) Terminallerinden biri ol..
Temiz enerji için yakıt pilleri!Gelecek kuşaklara yaşanabilir bir dünya bırakmayı hedefleyen Avrupa Birliği ülke..
Schneider Electric = Kesintisiz Güç, Kesintisiz Güven!Schneider Electric'in APC Back UPS® ile hedefi :"Her zaman kesintisiz güç, gesin..
Schneider Electric'ten elektronik cihazlar için kusursuz koruma!APC by Schneider Electric tarafından geliştirilen Akım Korumalı Prizler; hassas ..
Schneider Electric,  1 milyon gence ulaşacak!Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman Schneider Electric; yenilikçi..
Schneider Electric, EcoStruxure’ı yeniledi!Schneider Electric; bina, veri merkezi, endüstriyel alanlar ve elektrik şebekele..
Atık sıcak sudan elektrik üreten motor!Atık sıcak sudan elektrik üretebilen yeni bir motor teknolojisi yüzlerce farklı ..
PRYSMIAN GROUP'tan işe alım programı!Prysmian Group, operasyon deneyimine sahip mühendislere yönelik “Make It” işe al..
SON YORUMLANANLAR

GÜNCEL HABERLERİ

YUKARI