Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
Schneider Electric, The Loyalty Magazine Ödülleri’nde Finalist OlduSchneider Electric elektrikçiler, perakende satış noktaları ve bayiler için geli..
Akıllı elektrik sayaçları yanlış ölçüm yaptığı ortaya çıktıHollanda’da Twente ve Amsterdam Üniversitelerinin yaptığı bir araştırma, ‘akıllı..
Başkent EDAŞ bazı illerin elektrik hatlarını yenileyecekBaşkent Elektrik Dağıtım AŞ'nin (EDAŞ), hizmet bölgesinde sürdürülebilir ve kesi..
SEDAŞ’tan Sağlık Sorunu Olanlara Kesintisiz ElektrikSakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ) İcra Başkanı Bekir Sami Güven, “Planlı bak..
Tesla kablosuz elektrik hayalini hayata geçirmeye yakınTesla'nın kablosuz elektrik hayalini gerçeğe dönüştürecek oda!
İstabul'da elektrik kesintisi ve saatleriİstanbul'un Avrupa yakasındaki bazı ilçelere 18 Mart Cumartesi günü planlı bakım..
İstanbul'un Avrupa yakasında bazı ilçelere elektrik kesintisiİstanbul'un Avrupa yakasında bazı ilçelere 23 Mart Perşembe günü planlı bakım ve..
 Çanakkale denizaltı kablo projesinin ay sonu devreye alınıyorİstanbul’a elektrik ulaştıran Çanakkale denizaltı kablo projesinin ikinci etabı ..
Konya Meram ilçesinde,ilçesindeki bazı bölgelere, elektrik kesitisiMeram ilçesindeki bazı bölgelere, 24-26 Mart'ta yapılacak bakım çalışmaları nede..
Lisanssız Santrallerin YEKDEM Mekanizmasına EtkisiÖzellikle Tedarik Şirketlerinin son günlerde en önemli gündemlerinden birisini Y..
ELDER'in Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Serhat ÇeçenELDER 8. Olağan Genel Kurulu’nda IC İÇTAŞ Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Ç..
Yeraltına alınan hattan evine kaçak elektrik çektiYeraltına alınan hattan evine kaçak elektrik çektiSİİRT'in Kurtalan İlçesi'nde k..
Dev Tesiste, Katı Atıklar Elektrik Enerjisine DönüştürülecekKatı atık tesisinde elektrik üretilecek.
Elektrikte tüketici bilinçlendikce, faturalarda fiyat avantajı sağlıyor.Tecde Group bünyesinde faaliyet gösteren ve Türkiye’de aktif olarak hizmet veren..
Elektrik piyasasında küresel işlem değeri 192,3 milyar $ olduEY’nin Enerji Sektörü İşlem ve Trendleri: 2016 Değerlendirmesi ve 2017 Görünümü ..
ELDER Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir'in 8. Genel Kurul Konuşma MetniELDER Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir'in 8. Genel Kurul Açılış Konuşma Metn..
2017'de en fazla tasarruf eden 10 aileye ÇEDAŞ'tan bedava elektrik!Enerjinin verimli kullanılması konusunda farkındalık yaratmayı hedefleyen ÇEDAŞ,..
Schneider Electric, Endüstri 4.0 Çözümlerini Paylaştı!Schneider Electric, PacDrive P4 Delta robotu ile katıldığı Win Eurasia Metal İşl..
AKEDAŞ ELEKTRİK İŞ DÜNYASINA ÖRNEK TEŞKİL EDİYORElektrik perakende satış sektöründe birçok yeniliklere imza atan AKEDAŞ Elektrik..
Mühendislik öğrencilerinin ‘Anadolu’su, elektrikli araçlara örnek olacakUludağ Üniversitesi’nde mühendislik eğitimi alan öğrenciler tarafından tasarlana..
UEDAŞ, AFAD'da Enerji Hizmet Grubu Ana Çözüm Ortağı OlduBursa Afet Eğitim Merkezinde, Servis Koordinatörü, Vali Yardımcıları ve her bir ..
DEDAŞ tarafında boş eve kaçak elektrik cezası kestilerDiyarbakır’ın Çınar ilçesinde 4 aydır kapalı olan eve, DEDAŞ tarafından kaçak el..
 GE, 2020 yılına kadar 20.000 kadını teknik rollere getirecekGeneral Electric (GE), 2020 yılına kadar 20 bin kadının GE’deki STEM (Bilim, Tek..
Schneider Electric, The Loyalty Magazine Ödülleri’nde Finalist OlduSchneider Electric elektrikçiler, perakende satış noktaları ve bayiler için geli..
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • SOCAR TÜRKİYE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
  SOCAR TÜRKİYE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
 • İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları 2
  İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları 2
 • İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları
   İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları
 • Bir dağın tepesine nasıl büyük rüzgar türbini getirilir ?
  Bir dağın tepesine nasıl büyük rüzgar türbini getirilir ?
 • İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
  İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
 • Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
  Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
 1. SOCAR TÜRKİYE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
 2. İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları 2
 3. İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları
 4. Bir dağın tepesine nasıl büyük rüzgar türbini getirilir ?
 5. İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
 6. Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
VİDEO GALERİ

ELEKTRİK HABERLERİ

YUKARI