Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
Mersin'de kopan elektrik tellerine ''taşla'' çözüm buldularHava sıcaklıkları elektrik ve telefon tellerinin esnemesine ve hatta çoğu zaman ..
ÇEDAŞ, 2023 yılına kadar Tokat'a 350 milyon liralık yatırım yapacak Türkiye genelinde hizmet veren 21 elektrik dağıtım şirketi arasında en az kesint..
BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ İLE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜBalıkesir Üniversitesi Rektörlüğü ile Elektrik Mühendisleri Odası arasında “Tekn..
Ar-Ge Projelerimiz Geleceğe Yön VeriyorUEDAŞ, AR-GE PROJELERİNE ÖNEM VERİYOR.
TEDAŞ GENEL MÜDÜRÜ, YEDAŞ’I ZİYARET ETTİTEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu, hizmet kalitesinin geliştirilmesi i..
Schneider Electric, “ Yükselen Yıldızları” ödülüne layık görüldüSchneider Electric, Ege İhracatçılar Birliği (EİB) tarafından düzenlenen 2016 İh..
SEDAŞ’IN PROJELERİ BEĞENİ KAZANIYORSEDAŞ’ın SCADA ve Çağrı Merkezi uygulamaları müşteri memnuniyeti ve hizmet kalit..
Kayıp Kaçak Oranı 5,97'ye düştüÇamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, şirketin ..
EPDK'den elektrik kesintilerine ''tazminat'' açıklamasıF.A. isimli vatandaşın Meclis'e yazdığı şikayet dilekçesine cevap veren EPDK 12 ..
ADM Elektrik ve TEİAŞ’ın iş birliğinde kazanan tüketici olduAydın, Denizli ve Muğla illerinde tüketicilerine kaliteli ve kesintisiz elektrik..
Teksan Jeneratör, jeneratör Middle East Electricity Fuarında!Dubai, 14-16 Şubat 2017 tarihlerinde düzenlenen Middle East Electricity Fuarı il..
İZSİAD 2016 Kente ve Bölgeye Katkı Ödülleri sahiplerini bulduVestel, İZDEMİR Enerji, Tire Süt ve Heykeltıraş Atalayman ödüllendirildi.
Yozgat elektrik altyapısı yenilenecekYozgat kırsalında elektrik altyapısı yenilenecek
Dört ilde elektrik kesintisi yaşanacakAnkara, Bartın, Kırıkkale ve Zonguldak'ta elektrik kesintileri yaşanacak.
GDZ Elektrik Dağıtım’dan Manisa’da leyleklere 120'nci yuvaGDZ Elektrik Dağıtım'ın Mayıs 2014'ten bu yana yürüttüğü 'Leyleklere Yeni Yuva' ..
Mersin'de kopan elektrik tellerine ''taşla'' çözüm buldularHava sıcaklıkları elektrik ve telefon tellerinin esnemesine ve hatta çoğu zaman ..
BOTAŞ gazı kesti, elektrik kesintileri artarak devam edecekBOTAŞ, dünden itibaren doğalgaz santrallarına verdiği gazın yüzde 50’sini kesti...
Elektrik dağıtımı büyük yabancı grupların takibindeSerbest tüketici limitinin düşmesi, devlet tarafından garantili kar marjı ve gen..
 Elektrik dağıtım şirketi CLK'dan ''Esnek Fatura'' uygulamasıBursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova'nın elektrik dağıtım şirketi olan CLK Ulud..
BEDAŞ'ta görev değişimi!Nisan 2015'ten bu yana BEDAŞ'ta genel müdür olarak görev yapan Mehmet İslamoğlu,..
Enerji bakanlığı elektrik kesintilerine savaş açtıEnerji Bakanlığı, elektrik kesintilerinin minimuma indirilmesi için tüm ekipleri..
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Aydınlatma Tasarımcılarına 3 Büyük Ödül…Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nin de aydınlatma tasarımını yapan ZEVE Aydınlatma Ta..
Serbest elektrik tüketici için promosyon yarışına girdilerEnerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nca serbest elektrik tüketicisi olma sınırının ..
Schneider Electric, Elektronik Cihazlarınızı Güvende Tutuyor!Schneider Electric Parafudurlar ve Akım Korumalı Prizler Kötü Hava Şartlarında b..
Siemens Enerji Biriminde 2 Farklı AtamaOcak ayı itibariyle Siemens A.Ş İcra Kurulu Üyesi, Enerji Üretimi Servisleri Ülk..
 Mardin'de DEDAŞ arızayı kasti olarak gidermiyor iddiasıMardin’de elektrik panolarının onarılmadığı iddiasında bulunan köylüler arızalar..
Siemens’den Tedarikçilere “Dijitalleşmeyle Değişim” ÇağrısıEndüstri 4.0 alanında öncü çalışmalara imza atan Siemens Türkiye, değişen piyasa..
SANTRALLERE TEKNİK ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİLDİGenel Müdürümüz Nevzat ŞATIROĞLU, Gn. Md. Yrd. Murat Zekeriya AYDIN, Maden Sahal..
Elektrikte abone kapma yarışındaki yüzde 8'lik indirimTüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Ağaoğlu, serbest tüketici limitinin düş..
Elektrik sektörüne milyar dolarlık anlaşmaİran Enerji Bakan Yardımcısı, Türkiye'den Unit International ile elektrik santra..
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
  İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
 • Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
  Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
 • Burdur Kuzköy S.S. Sulama Kooperatifi Projesi
  Burdur Kuzköy S.S. Sulama Kooperatifi Projesi
 • Antalya Serik - Bireysel Villa GES Projesi
  Antalya Serik - Bireysel Villa GES Projesi
 • Türk Doçentin Muhteşem Buluşu
  Türk Doçentin Muhteşem Buluşu
 • Doğalgaz Olmasaydı Neler Yaşanırdı ?
  Doğalgaz Olmasaydı Neler Yaşanırdı ?
 1. İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
 2. Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
 3. Burdur Kuzköy S.S. Sulama Kooperatifi Projesi
 4. Antalya Serik - Bireysel Villa GES Projesi
 5. Türk Doçentin Muhteşem Buluşu
 6. Doğalgaz Olmasaydı Neler Yaşanırdı ?
VİDEO GALERİ

ELEKTRİK HABERLERİ

YUKARI