Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
ABD Enerji Raporu : 3 Milyon Kişi Enerji Şirketinde ÇalışıyorDevletin istatistiklerini göre, daha temiz enerji seçenekleri sağlayan işlerin p..
ABD'de Doğal Kaynakların Geliştirilmesine Yeni Yönetimin EtkisiABD OBAMA YÖNETİMİNDEN SONRA TRUMP İLE DOĞAL KAYNAKLARINI KULLANMADA NASIL BİR Y..
Xcel Energy, FAA ile Faydalı Drone Teknolojisine İşbirliği SağlıyorXcel Energy bugün, kritik altyapıyı incelemek için drone teknolojisinin güvenli ..
Power Africa, Nijerya'ya 1 milyar dolar yatırım yapıyorPower Africa ve Trade Africa Koordinatörü Andrew Herscowitz, 14 Şubat tarihinde ..
Almanya`nın doğalgaz ithalatı azaldıAlmanya`nın doğalgaz ithalatı 2016 yılında 2015`e göre yüzde 3 azaldı. ..
ELEKTRİKLİ ARAÇLAR İÇİN YENİDEN YAPILANDIRILMIŞ PİL ÜRETİMİElektrikli araçlar için kullanılan piller hem geri dönüşümlü olacak hem de güneş..
ABD Enerji Raporu : 3 Milyon Kişi Enerji Şirketinde ÇalışıyorDevletin istatistiklerini göre, daha temiz enerji seçenekleri sağlayan işlerin p..
Küba'da Güç Değişimi: Yenilenebilir Enerji SektörüKÜBA YENİLENEBİLİR ENERJİ YATIRIMCILARI İÇİN 7 MADDELİK ARAŞTIRMA Küba'da yenil..
Türkiye enerji koridor rolü ABD'nin gündemindeABD Enerji Bakanlığı’na bağlı Enerji Bilgi Dairesi, yayınladığı raporda Türkiye’..
ARENA, Enerji Depolama İçin 4,1 Milyon Dolar kaynak ayırdıAvustralya Yenilenebilir Enerji Ajansı (ARENA), bu hafta Sidney merkezli şirket ..
Trump'ın Enerji Politikaları, üretimini arttırmayacağını bildirdi.NEW Merkezi İskoçya'da bulunan araştırma ve danışmanlık şirketi Wood Mackenzie, ..
Ermenistan güneş enerjisinde büyük potansiyeli varSerj Sarkisyan: Ermenistan güneş enerjisinin geliştirilmesine yönelik büyük pota..
Çin güneş enerjisiyle çalışan insansız araçını test ettiÇin Uzay Aerodinamiği Akademisi Baş Mühendisi Shi Wen, kanat uzunluğu 40 metreyi..
Gamesa, 2.625 MW türbin için birinci sırayı kazandıTAYLAND: Gamesa, bir Taylandlı geliştiriciden bir sözleşme temin ettikten sonra ..
Totalin 11'inci fazızını faaliyetlerine başladığı bildirildi.Fransız enerji şirketi Total'in, dünyanın en büyük gaz sahası olma özelliğine sa..
ABD'de Doğal Kaynakların Geliştirilmesine Yeni Yönetimin EtkisiABD OBAMA YÖNETİMİNDEN SONRA TRUMP İLE DOĞAL KAYNAKLARINI KULLANMADA NASIL BİR Y..
Indian Point nükleer santrali 2021 yılına kadar emekli olacakOcak 2017'de, Entergy Nuclear ve New York eyaleti, New York'tan yaklaşık 25 mil ..
 Enerji Yatırımının Değişen ManzarasıKüresel enerji sektörü derin dönüşümler geçirdiğinde, yatırım kararları her zama..
 Yenilenebilir Enerjilerden 1,000 Mw Elektrik ÜretimiÖzel bireyler, yine aynı programda 130 MW güneş enerjisi ve 80 MW rüzgar enerjis..
Enerji Enformasyon İdaresi Başkanlığı (EIA) Yıllık Enerji GörünümüYüksek Petrol ve Gaz Kaynağı ve Teknolojisi, Temiz Enerji Planı Uygulaması EIA' ..
OPEC, Üretimde Azalmaya Gidince Petrol Fiyatları Kayba UğradıNew York'ta petrol fiyatlarındaki düşüş, OPEC'in arz kesintileri ABD'de şist son..
IEA, Polonya'ya Enerji Sektör Alanında Çağrı YaptıPolonya'nın yeni enerji stratejisi, ülkenin enerji politikalarını en son gözden ..
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
  İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
 • Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
  Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
 • Burdur Kuzköy S.S. Sulama Kooperatifi Projesi
  Burdur Kuzköy S.S. Sulama Kooperatifi Projesi
 • Antalya Serik - Bireysel Villa GES Projesi
  Antalya Serik - Bireysel Villa GES Projesi
 • Türk Doçentin Muhteşem Buluşu
  Türk Doçentin Muhteşem Buluşu
 • Doğalgaz Olmasaydı Neler Yaşanırdı ?
  Doğalgaz Olmasaydı Neler Yaşanırdı ?
 1. İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
 2. Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
 3. Burdur Kuzköy S.S. Sulama Kooperatifi Projesi
 4. Antalya Serik - Bireysel Villa GES Projesi
 5. Türk Doçentin Muhteşem Buluşu
 6. Doğalgaz Olmasaydı Neler Yaşanırdı ?
VİDEO GALERİ

DÜNYA HABERLERİ

YUKARI