Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
Haralambos Ellinas:''Kıbrıs'taki doğal gazın AB'ye taşınması imkansız'' Uluslararası hidrokarbon uzmanı Haralambos Ellinas, Güney Kıbrıs’ın Münhasır Eko..
Google verilerine göre ABD'deki evler güneş panellerine uygun2015 yılında başlattığı Project Sunroof ile hangi evlerin güneş paneli taktırmay..
Polonya, Gazprom'u Anti-Demokratik Olmakla SuçluyorPolonya, Avrupa Birliği'nin yumuşak gittiğini düşündüğü Rus Gazprom'u hedef alan..
Almanya, Kömür Madenini Hidroelektrik İstasyonuna DönüştürecekYaklaşık yarım asır boyunca Alman endüstrisine güç veren bir kömür madeni, fazla..
Vattenfall, BMW Group Tarafından Üretilen Pilleri Kullanacakİsveç'in kamu hizmeti şirketi Vattenfall, BMW Group tarafından sağlanan 1.000 li..
Çin'in Jiangsu Eyaleti, Atık Enerjisi Kapasitesini ArtırıyorÇin'in Jiangsu Eyaletindeki yerel yetkililer, 900 metrik ton işleme kapasitesine..
Lefkoşa Rum kesiminde Enerjinin geleceği konuşulduLefkoşa Rum kesiminde gerçekleştirilen iki günlük “Doğu Akdeniz Gaz Konferansı (..
Dünyada güneş enerji kullanımı %50 arttıGüneş enerjisi için 2016 senesi, tarihinin en önemli yılı oldu. Brüksel’de düzen..
İsrail-Türkiye doğal gaz anlaşmasına yakınİsrail Enerji Bakanı Steinitz, “Türkiye ile boru hattı müzakereleri bu yaz sonuç..
Avustralya, Dağınık Enerji Değişimini KuruyorAvustralya, hareketi yeni bir endüstri olan güneş enerjisine öncülük eden son on..
 Ortadoğu'da Sürdürülebilir Enerjide Büyüme2016 sonunda uluslararası topluluk, Paris Sözleşmesinin hızla onaylanması ve yür..
 ExxonMobil, ABD'de 11 enerji pojesine yatırım yapılacağını açıkladıEnerji devi ExxonMobil, ABD'de 11 enerji projesinin kapsayacak 20 milyar dolarlı..
Almanya'da Elektrik Araç Üretiminde Emisyon SorunuUluslararası olarak, ülkeler, petrol ve doğalgaz bağımlılığını hafifletmeye odak..
IHA ve GEIDCO İşbirliğinde BulunduIHA CEO'su Richard Taylor, 29 Kasım Perşembe günü, ortak çalışma fırsatlarını gö..
Ex-Tesla Yöneticileri Avrupa'da Lityum-iyon Pil Fabrikası Kurmayı PlanlıyorElektrikli taşıt ve enerji depolama sektörlerinin potansiyelini ele geçirmek içi..
Canadian Solar, Brezilya'da Projeler için 20 Milyon Dolar Yatırım YapıyorCanadian Solar Inc. Minas Gerais eyaletindeki 191-MW Pirapora I projeside dahil ..
 Avustralya'nın Yüzde Yüz Yenilenebilir Enerji IzgarasıAvustralya, %100 yenilenebilir enerjiyle, hem ekonomik hem de güvenli bir elektr..
Dağıtılmış Enerji Kaynakları ToplanıyorKamu hizmetleri, dağıtılmış enerji kaynaklarını (DER'ler) birleştirmek için önem..
Danimarka, Kuzey Denizinde Yapay Bir Rüzgar Çiftliği Yapmak İstiyorDanimarka, ulusal enerji tedarikçisinin Kuzey Denizi'nde bir rüzgar çiftliği ada..
Afrika'da Temiz Enerji GelişimiBu hafta Dünya Enerji Konseyi, bu sorunun bir çözümünü bulmak için 9. Yıllık Afr..
2020'den Sonra Global Petrol Arzı ve ProjelerUluslararası Enerji Ajansı tarafından hazırlanan son beş yıllık petrol pazarı ve..
ABD Enerji Bakanlığı'nda Yeni GörevEski Teksas Valisi Rick Perry, 2 Mart 2017'de ABD Enerji Bakanlığı'nın 14. Sekre..
NASA güneş enerjisini dünyaya yansıtacakGüneşten alınan enerjinin dünyaya verimli bir şekilde iletilmesi için NASA ve Pe..
Yunanistan'dan Yeşil Ekonomi İçin 300 Milyon Euro FinansmanEBRD, Yunanistan'daki yenilenebilir enerji kaynaklarının geliştirilmesine katkıd..
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • SOCAR TÜRKİYE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
  SOCAR TÜRKİYE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
 • İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları 2
  İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları 2
 • İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları
   İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları
 • Bir dağın tepesine nasıl büyük rüzgar türbini getirilir ?
  Bir dağın tepesine nasıl büyük rüzgar türbini getirilir ?
 • İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
  İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
 • Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
  Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
 1. SOCAR TÜRKİYE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
 2. İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları 2
 3. İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları
 4. Bir dağın tepesine nasıl büyük rüzgar türbini getirilir ?
 5. İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
 6. Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
VİDEO GALERİ

DÜNYA HABERLERİ

YUKARI