Bugun...
ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
Başkan Sağıroğlu'dan Yomra’ya doğalgaz müjdesi.Yomra Belediye Bakanı İbrahim Sağıroğlu, Ankara’dan doğalgaz konusunda müjdeli h..
EPDK BOTAŞ'ın doğal gaz yatırım programını onayladıEPDK, BOTAŞ`ın 2017 yılı doğalgaz iletim şebekesi yatırım programını onayladı. D..
ENI Şirketi Kıbrıs''ta yeni bir doğal gaz yatağı olduğunu bildirdiENI şirketinin, Doğu Akdeniz bölgesinde; yüksek ihtimalle de Güney Kıbrıs’ın söz..
Samsun'da izinsiz yapılan kazı çalışması doğal gaz borusunu deldiSamsun'da, restorasyon çalışmaları devam eden İlkadım İlçesi Saathane Meydanı'nd..
Doğalgaz konforu Çatalca'da!Çatalca'nın doğalgaz dağıtımını, geçen yılın Ağustos ayında devralan İGDAŞ, kısa..
TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım ProgramıKırıkkale’nin Karakeçili ilçesinden geçen Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Pro..
BURSAGAZ Çalışanları Artık Depreme Karşı Daha HazırlıklıTeknolojik gelişmeleri yakından takip edip iş süreçlerinde kullanan Bursagaz, 1-..
GAZBİR, Doğal Gaz Dağıtım Sektörü Değerlendirme RaporuGAZBİR 2016 Yılı Doğal Gaz Dağıtım Sektörü Değerlendirme Raporu Yayınlandı. Deta..
Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, Kulu ilçesine doğal gaz müjdesiAK Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, Kulu ilçesine doğalgaz hattının yap..
Başkent Doğalgaz, Yılın Kurumsal Dönüşüm Projesi Ödülü’nü AldıYılın Analitik Projesi Ödülü’nü Aselsan A.Ş Mali Yönetim Genel Müdür Yardımcısı ..
Türkiye dünyanın doğal gaz ticaret merkezi oluyorDoğalgaz ticaretinin merkezi olmak için tüm koşullara sahip olan Türkiye transit..
SOCAR MARINE’den Gemilere Sıfır Kükürtlü LNG YakıtıAzerbaycan devlet petrol şirketi SOCAR’ın deniz yakıtları sektöründe faaliyet gö..
Doğal gazı en çok ve en az hangi illerde tüketildiTürkiye’de abone başına en yüksek doğalgaz tüketiminin 1544 metreküple Ardahan’d..
Ilgaz doğal gaz çalışmalarında sona geldiAnkara'da Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır, doğalgaz için yapılan çalışmaların ..
Türkiye doğal gaza 750 milyon dolar daha az para ödedi.Türkiye’nin toplam doğal gaz ithalatı geçen yıl 2 milyar metreküpten fazla azala..
Trans-Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı prejesi bilgilendirme toplantısıAvrupa’ya doğalgaz taşıyacak olan Trans-Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi kap..
2020'ye kadar 206 yeni ilçenin daha doğalgaza erişiminin sağlanacakDağıtım şirketlerinin 2020'ye kadar 206 yeni ilçenin daha doğalgaza erişiminin s..
 Gazprom, Bulgaristan Üzerinden Türkiye'ye Gaz Arzını Askıya AldıTürkiye Akım boru hattının offshore bölümü devreye sokulduktan sonra, Rusya'nın ..
Recai Çağlar'dan Yeniçağa ilçesine doğal gaz müjdesiYeniçağa Belediye Başkanı Recai ÇAĞLAR Doğalgaz Yeniçağa ilçesine doğalgaz hattı..
İsrail'in Türkiye'ye doğal gaz tedarik etme projesi hızlanacakİsrail'in Ankara büyükelçisi Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Kıbrıs barış anla..
İsrail Ürdün'e ocak ayında doğal gaz teslimatına başladıİsrail Ürdün'e 'sessizce' doğalgaz ihracına başladı
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • SOCAR TÜRKİYE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
  SOCAR TÜRKİYE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
 • İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları 2
  İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları 2
 • İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları
   İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları
 • Bir dağın tepesine nasıl büyük rüzgar türbini getirilir ?
  Bir dağın tepesine nasıl büyük rüzgar türbini getirilir ?
 • İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
  İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
 • Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
  Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
 1. SOCAR TÜRKİYE 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
 2. İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları 2
 3. İzlanda jeotermal enerji şirketi Kanal Alterra Power'in Çalışmaları
 4. Bir dağın tepesine nasıl büyük rüzgar türbini getirilir ?
 5. İBRADI GES - Şebekenden bağımsız (OffGrid 50kWp)
 6. Dudgeon Offshore Wind Farm : AÇIK DENİZ RÜZGAR ENERJİSİ ( STATOİL )
VİDEO GALERİ

DOĞALGAZ HABERLERİ

YUKARI